Inne lokalizacje

Naprawiamy iPhone w całej Polsce!

Mieszkasz oraz pracujesz poza obszarem obsługiwanym przez Mobilny Serwis iPhone? Nie przejmuj się. W wymieniamywyswietlacze.pl zdajemy sobie sprawę, jak bardzo potrzebujesz błyskawicznej naprawy usterki w swoim iPhonie.Z myślą o takich klientach jak Ty, wprowadziliśmy w naszej firmie działającą w całej Polsce usługę iKurierSerwis!

Na czym polega usługa iKurierSerwis?

iKurierSerwis to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą się cieszyć błyskawiczną naprawą swojego iPhone’a, korzystać z oryginalnych części oraz czerpać z wielu innych korzyści, które oferuje nasza firma.

iKurierSeriws: Krok po Kroku

Krok #1

Aby zamówić usługę iKurierSerwis wystarczy, że skontaktujesz się z nami dzwoniąc pod numer telefonu: 577 397 907 oraz podasz adres i godziny w których będziemy mogli odebrać Twojego iPhone’a do naprawy.

Krok #2

My w następnej kolejności podeślemy we wskazane przez Ciebie miejsce kuriera, który odbierze od Ciebie wymagającego naprawy iPhone’a.

Krok #3

Od momentu dostarczenia nam Twojego urządzenia przez kuriera w ciągu 24 godzin naprawimy usterkę i odeślemy go z powrotem do Ciebie.

Serwis Apple. Wymiana szybki – wyświetlacza – ekranu z dojazdem w 15 minut. Naprawa telefonu iPhone 5, 5s, 6, 6 plus, 6s, 6s plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X. Zadzwoń do nas – przyjedziemy – naprawimy.