Jak działamy?

Jesteś w drodze na ważne spotkanie, na które jesteś już spóźniony. Sięgasz do kieszeni po telefon aby zadzwonić i uprzedzić kogoś, że się spóźnisz. Niestety, przypominasz sobie, że nie masz jak. Oddałeś wczoraj swojego iPhone’a do serwisu. Stres będzie towarzyszył Ci przez resztę drogi. Być może „ten ktoś”, z kim się umówiłeś będzie na Ciebie jeszcze czekał. Ty natomiast poczekasz sobie na powrót „do normalności” jeszcze przez kilka ładnych dni. Zanim odbierzesz swojego iPhone z serwisu minie sporo czasu. Zadajesz sobie pytanie: Czy nie dało się tego załatwić szybciej?
Nasz odpowiedź brzmi: Oczywiście że tak! Wystarczyło zadzwonić do „WymieniamyWyswietlacze.pl”!

}

Naprawa w 15 minut

Naprawa twojego iPhone w 15 minut

Przymierzasz się do wymiany potłuczonego wyświetlacza, ale nie wyobrażasz sobie kilkudniowej rozłąki z Twoim iPhonem? Masz dość tego, że bateria co chwilę się rozładowuje, ale nie możesz pozwolić sobie na pozostawienie wszystkich najważniejszych spraw na serwisowej półce? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W wymieniamywyswietlacze.pl najbardziej cenimy czas klientów, dlatego nasz serwisant w 15 minut dokona każdej naprawy na Twoich oczach. 15 minut i gotowe!

Usługa z dojazdem

Usługa z dojazdem do klienta

Brzmi ekstra, prawda? Ale to nie wszystko! Zapomnij o staniu w korkach, wyprawach na drugi koniec miasta i marnowaniu cennego czasu! W wymieniamywyswietlacze.pl to nasz serwisant dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce. Gdziekolwiek będziesz – w domu, w pracy, w kawiarni, na imprezie – Ty podajesz adres i godzinę, a my gwarantujemy, że o nic więcej nie musisz się martwić. Dojazd w obszarze niemal wszystkich większych miast w Polsce!

~

Bezpieczeństwo i poufność danych

Bezpieczeństwo i poufność danych

Korzystając z usług naszego serwisu nie musisz obawiać się, że prywatna zawartość Twojego iPhone’a wpadnie w niepowołane ręce. Nasza usługa od początku do końca wykonywana jest w Twojej obecności. Dzięki temu zapisane w urządzeniu wiadomości, zdjęcia, video oraz inne informacje pozostają w 100 % bezpieczne.

Oryginalne części

Oryginalne części

Jako jedni z nielicznych w Polsce, podczas naszych serwisów montujemy wyłącznie oryginalne części. Gwarantujemy tym samy brak spadku jakości bądź wydajności Twojego iPhone’a. Niemożliwe? Pozwól nam Cię o tym przekonać.

9 miesięcy gwarancji

do 12 miesięcy gwarancji

Twój spokój i komfort są dla nas najważniejsze. Po zakończeniu naprawy otrzymasz kartę gwarancyjną, upoważniającą do skorzystania z bezpłatnego serwisu reklamacyjnego. Każda oryginalna część objęta jest 9 miesięczną gwarancją, więc jeśli dosięgnie Cię „złośliwość rzeczy martwych”, wystarczy jeden telefon. Nasz serwisant ponownie przyjedzie i bez jakichkolwiek dopłat poradzi sobie z problemem.

*Na nieoryginalne wyświetlacze (zamienniki) udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.

Oferta dojazdu gwarancyjnego obejmuje wszystkie miejscowości objęte bezpłatną dostawą. Pozostałe naprawy objęte są standardową ofertą gwarancyjną. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin.

g

Audyt sprawności

Audyt sprawności GRATIS

Przed przystąpieniem do naprawy, nasz serwisant dokona bezpłatnego audytu sprawności Twojego iPhone’a. Dzięki temu, w sytuacji nieoczywistej będziesz miał pewność, że naprawiona zostanie dokładnie ta część, która sprawiała problemy oraz dowiesz się w jakim stanie jest Twoje urządzenie.

Serwis Apple. Wymiana szybki – wyświetlacza – ekranu z dojazdem w 15 minut. Naprawa telefonu iPhone 5, 5s, 6, 6 plus, 6s, 6s plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X. Zadzwoń do nas – przyjedziemy – naprawimy.