Naprawa Iphone Kraków

Naprawa iphone 4, 5, 6, 7

z dojazdem do klienta – Kraków

co naprawiamy

Iphone 5
Iphone 5S
Iphone 5C
Iphone 6
Iphone 6 PLUS
Iphone 6s
Iphone 6s PLUS
Iphone 7
Iphone 7 plus
Iphone 8
Iphone 8 plus
iPhone X
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Popękany wyświetlacz, utrudnienia w czasie rozmowy, niedziałający mikrofon, czy niemożliwość naładowania baterii – to jedne z problemów, z którymi borykają się użytkownicy smartphone. To oczywiste, że w trakcie użytkowania urządzenia wydarzają się różne wypadki. Takie prawdopodobieństwo ulega zwiększeniu, kiedy dosyć często korzystamy z urządzenia. Chowanie do torby, przekładanie, wyciąganie – zdarza się niejednokrotnie w ciągu dnia. Co zrobić w przypadku, gdy nasz ekran pękł albo zalaliśmy telefon, a okres gwarancji dawno już upłynął lub tego ona nie obejmuje?

Najmądrzejszy pomysł to zgłoszenie się do profesjonalnego serwisu (np. w Krakowie), gdzie likwidacja awarii i usterek w urządzeniach marki Apple odbędzie się w sprawny i szybki sposób.

Z naszego doświadczenia wiemy, że najczęstsza usterka spotykająca iPhone’a dotyczy wyświetlacza. Ekran w iPhone stanowi dużą część urządzenia, co sprawia, że jest w dużym stopniu podatny na powstanie uszkodzeń. Nawet odporne i specjalne szkła, które mają nie pęknąć, po zderzeniu z podłogą czy płytkami ulegają roztrzaskaniu. Sytuacja jest o wiele gorsza, gdy okazuje się, że należy naprawić całego iPhone’a. Nie jest to jednak problemem dla specjalistycznego serwisu z Krakowa.

Zalanie wodą to druga z najczęstszych przyczyn wystąpienia usterki w urządzeniu. iPhone jest bardziej niż inne urządzenia mobilne narażony na wystąpienie takiego wypadku. Dzieje się tak ze względu na to, że telefon wozimy na basen, używamy nad jeziorem czy morzem, a czasem korzystamy z niego podczas korzystania z toalety. Mokre dłonie i chwila nieostrożności są połączeniem, które ułatwia zalanie urządzenia cieczą.

Naprawa nawet zalanego wodą telefonu nie jest niczym niemożliwym dla pracowników profesjonalnego serwisu z Krakowa. Skontaktuj się z nami już dziś i powierz w nasze ręce swoje urządzenie. Samodzielnie próby naprawy mogą pogłębić usterkę, więc nie warto podejmować żadnych kroków na własną rękę.

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flixapple.com