Naprawa Iphone Warszawa

Naprawa iphone 4, 5, 6, 7

z dojazdem do klienta – Warszawa

co naprawiamy

Iphone 5
Iphone 5S
Iphone 5C
Iphone 6
Iphone 6 PLUS
Iphone 6s
Iphone 6s PLUS
Iphone 7
Iphone 7 plus
Iphone 8
Iphone 8 plus
iPhone X
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Roztrzaskany wyświetlacz, zakłócenia w czasie rozmowy, popsuty mikrofon czy wreszcie brak ładowania po podłączeniu do gniazda zasilającego – to tylko niektóre problemy, z jakimi zmierzyć się musi niejeden użytkownik urządzenia mobilnego. Wypadki się zdarzają – to oczywiste. Prawdopodobieństwo niefortunnego upadku lub zalania wzrasta, gdy ze sprzętu korzystamy często, kilkanaście – kilkadziesiąt razy w ciągu dnia, a na dodatek przenosimy go, przekładamy, wyciągamy i chowamy do kieszeni, torby, plecaka. Pęknięty ekran, zalane wnętrze, usterki wewnętrznych modułów – co zrobić, jeśli nasza gwarancja nie obejmuje tego typu awarii albo jej termin niedawno dobiegł końca? Najrozsądniej zgłosić się do profesjonalnego serwisu (np. w Warszawie), gdzie naprawa iPhone’a albo innego urządzenia mobilnego przebiegnie szybko i sprawnie.

Z naszej wieloletniej praktyki wiemy, że bardzo często usterki dotyczą wyświetlacza. W większości smartfonów ten komponent zajmuje bardzo dużą powierzchnię i dlatego jest szczególnie narażony na uszkodzenia. Nawet specjalne, odporne na zarysowania szkła pękają przy zderzeniu z twardym podłożem. Dobrze, jeśli awaria dotyczy tylko szybki. Gorzej, gdy okaże się, że konieczna jest naprawa całego iPhone’a. Jednak nawet w takim wypadku profesjonalny serwis iPhone w Warszawie poradzi sobie z problemem.

Druga najczęstszą przyczyną popsucia urządzenia jest zalanie wodą. Smartfony są o wiele bardziej narażone na kontakt z destrukcyjnym działaniem cieczy niż pozostałe urządzenia elektroniczne. Dlaczego? Bo zabieramy je nad morze, jezioro, selfie robimy nawet na basenie, a rozmowy telefoniczne prowadzimy także podczas kąpieli w wannie. Wtedy o wypadek nietrudno. Chwila nieuwagi, mokre, śliskie dłonie i sprzęt idzie na dno. Gdy go wyławiamy, wydaje nam się, że jest za późno na reanimację. Ale bez obaw, jeszcze nie wszystko stracone. Dobry serwis (w Warszawie) podejmie się naprawy iPhone’a nawet w takim wypadku. Najlepiej zgłosić się do niego od razu, nie zwlekać, nie podejmować żadnych działań na własną rękę, aby nie doprowadzić do bardziej rozległych uszkodzeń.

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 9:00 do 19:00

577 397 907
7 dni w tygodniu 9:00-19:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flixapple.com