Serwis apple z dojazdem Katowice

Serwis apple od ręki – iphone 4, 5, 6, 7,8, 10

z dojazdem do klienta - Katowice

co naprawiamy

Iphone 5
Iphone 5S
Iphone 5C
Iphone 6
Iphone 6 PLUS
Iphone 6s
Iphone 6s PLUS
Iphone 7
Iphone 7 plus
Iphone 8
Iphone 8 plus
iPhone X
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Współczesne smartphone stanowią centra zarządzania i ośrodki dowodzenia. W bardzo szybkim czasie stwarzają możliwość komunikowania się ze znajomymi i rodziną z całego świata, dają dostęp do wielu plików, aplikacji, sieci komórkowej, kalendarzy i innych udogodnień. Na co dzień stanowią dla wielu nawigacje do celu czy punkty informacji, a także narzędzie do sprawdzania opinii i rekomendacji oraz tworzenie wirtualnych społeczności.

Niestety, wadą telefonów jest ich awaryjność. Wynika ona z tego, w jaki sposób są one użytkowane – ciągłe noszenie, wyciągnie i wkładanie, przekładanie z jednego miejsca na drugie, wyciągnie z plecaków i dotykanie, zwiększają szanse na powstanie uszkodzeń. Moment nieuwagi i na przykład wyświetlacz jest już roztrzaskany.

Co w sytuacji, kiedy zdarzy się taki wypadek właśnie nam? Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy skorzystanie z usług serwisu Apple z dojazdem. Firma WymieniamyWyświetlacze przyjeżdża we wskazane miejsce w Katowicach i likwiduje na miejscu problem. Bez dodatkowych dokumentów i żadnych utrudnień pozwala w krótkim czasie cieszyć się znów sprawnym telefonem.

Choć iPhone mają dobrą opinię, a ich producenci cały czas starają się wprowadzać ulepszenia i innowacyjne rozwiązania w czasie produkcji wyświetlacza i obudowy, to niektóre upadki nieodłącznie wiążą się z powstaniem brzydkich pęknięć. Aby nie doszło do groźniejszych uszkodzeń, całkowitego popsucia telefonu czy wnikania zanieczyszczeń, najlepiej jest zadzwonić po serwis Apple z Katowic z dojazdem do klienta. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie problemów z szukaniem stacjonarnego serwisu, jeżdżeniem po mieście i staniem w długich korkach. Nasi profesjonaliści przyjadą o umówionej godzinie pod wskazany adres i bardzo szybko pokonają usterkę, aby wyświetlacz był jak nowy.

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 9:00 do 19:00

577 397 907
7 dni w tygodniu 9:00-19:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flixapple.com