Serwis iPhone Skawina

Mobilny serwis iPhone Skawina

Mobilny serwis iPhone Skawina


Skawina to miasto znajdujące się w województwie małopolskim, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Właśnie w tym miejscu prężnie działa i codziennie świadczy swoje usługi mobilny serwis iPhone.Skawina leży naprawdę niedaleko Krakowa, więc jest świetnym punktem do wykonywania ekspresowej naprawy iPhone z dojazdem do klienta dla każdego mieszkańca tego miasta. Wygoda rozwiązania jest o tyle ważna, że najbliższe profesjonalne serwisy iPhone znajdują się w zakorkowanym Krakowie.Skawina to miasteczko w pobliżu dużego miasta, więc mieszka tutaj naprawdę cały przekrój społeczeństwa. Przyjeżdżaliśmy do Skawiny naprawiać iPhone dla nauczycieli, handlowców, sprzedawców, prawników, pracowników służby zdrowia, kierowców...


Każdy wie, jak łatwo jest uszkodzić telefon, a w szczególności ekran. To właśnie wymiana ekranu jest najczęstszą usługą serwisową. Naprawiamy również porty ładowania, aparaty, głośniki i przyciski, a także wymieniamy baterie na nowe.

Obsługa klienta stoi u nas na pierwszym miejscu listy priorytetów. Dbamy o to, aby usługi były wykonywane porządnie, rzetelnie i profesjonalnie. Nasi serwisanci mają ogromne doświadczenie i doskonale wiedzą, jak należy naprawiać telefony marki Apple. Ekspresowa naprawa iPhone z dojazdem jest dostępna również w Skawinie!

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.

Skorzystanie z usług mobilnego serwisu iPhone w Skawinie jest dziecinnie proste. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i ustalisz czas oraz miejsce wykonania naprawy. Pracujemy od 8 rano do 22 wieczorem przez 7 dni w tygodniu, a naprawa może odbyć się niemalże wszędzie - u Ciebie w domu, biurze, miejscu pracy, ulubionej kawiarni lub nawet stacji paliw.

Nie musisz się niczym przejmować. Teraz korki, zajęte miejsca parkingowe i inne niedogodności są naszym zmartwieniem, a nie Twoim. Przyjedziemy, usuniemy usterkę i udzielimy gwarancji na części oraz wykonanie. Zadzwoń!


  • Skawina
  • Myślenice
  • Jawornik
  • Wieliczka
  • Mogilany
  • Liszki
  • Rząska
  • Zielonki

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com