Serwis iPhone Wieliczka

Mobilny serwis iPhone Wieliczka

Mobilny serwis iPhone Wieliczka


Wieliczka jest miastem powiatowym, leżącym tuż obok stolicy małopolski - Krakowa. Ponad 20 tysięcy mieszkańców jest grupą docelową, dla której na terenie Wieliczki można zamówić ekspresową naprawę przez mobilny serwis iPhone.Wieliczka mieści się tuż pod Krakowem, więc bez problemu jest obsługiwana przez serwisantów z mobilnego serwisu iPhone. Naprawiamy telefony Apple z dojazdem do klienta, aby sam proces przywrócenia sprawności telefonu przebiegł w jak najmniej uciążliwy dla klienta sposób. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mieszkańcy Wieliczki nie muszą jechać do Krakowa, aby oddać swój iPhone do serwisu.Wieliczka to miasto turystyczne, do którego każdego roku przyjeżdża wielu turystów. Zwiedzając w tłumie, nie jest trudno zniszczyć swój telefon. W takiej sytuacji warto skorzystać z mobilnego serwisu iPhone, aby nawet w kilkanaście minut przywrócić swój telefon do pełnej sprawności. Świadczymy usługi dla każdego!


W iPhone jest kilka typowych awarii, które prędzej czy później się przytrafią prawie każdemu. Należą do nich uszkodzony port ładowania, zacinający się przycisk Home, trzeszczące głośniki lub niedziałające aparaty. Jednak to uszkodzenia wyświetlacza są najczęstszą przyczyną serwisu iPhone.

Wiemy, że ekspresowa naprawa iPhone z dojazdem do klienta to usługa o bardzo dobrych opiniach. Bez trudu można znaleźć opinie naszych zadowolonych klientów w sieci. Przygotowaliśmy ją tak, aby była jak najbardziej uniwersalna i dostępna dla każdego posiadacza iPhone. Chcemy być tam, gdzie jesteśmy potrzebni - także w Wieliczce!

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na naprawę. To banalnie proste i wygodne! Wybierz dowolne miejsce i godzinę między 8 rano, a 22 wieczorem. Zjawimy się i naprawimy Ci telefon!

Działalność naszej firmy w Wieliczce jest mile widziana, bo najbliższe profesjonalne serwisy iPhone są w zakorkowanym Krakowie. Korzystając z usług mobilnego serwisu iPhone, nie musisz nigdzie jechać, stać w korkach, ani szukać wolnego miejsca parkingowego.


  • Skawina
  • Myślenice
  • Jawornik
  • Wieliczka
  • Mogilany
  • Liszki
  • Rząska
  • Zielonki

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flixapple.com