Serwis iPhone Bielsko-Biała

Serwis Mobilny Bielsko-Biała

Mobilny serwis iPhone Bielsko-Biała


Bielsko-Biała jest jednym z miast na terenie, którego działa nasz mobilny serwis iPhone.


Od lat nieprzerwanie świadczymy usługi dla klientów z Bielska-Białej. Dokonaliśmy tutaj już wielu napraw!


Z naszych usług korzysta cały przekrój społeczeństwa. Naprawialiśmy iPhone uczniów, studentów, rodziców, a także dziadków!

Nasze podejście jest proste i profesjonalne. Świadczymy usługi tak, aby fakt naprawy Twojego telefonu przysporzył Ci, jak najmniej nieprzyjemnych chwil. Klienci doceniają mobilność i ekspresową naprawę. Jesteśmy tu dla Was!


Podaj nam dowolny adres. Naprawimy Twojego iPhone wszędzie, nawet na stacji paliw lub w szkole!

Do wykonania profesjonalnej naprawy wystarczy nam kawałek stolika. Pozostały sprzęt mamy ze sobą! Niczym się nie martw, udzielamy 3-miesięcznej gwarancji!

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie na Woli.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.


Mobilny Serwis iPhone to rozwiązanie szyte dla Ciebie! Chcemy spełniać Twoje oczekiwania!

Obsługujemy teren Bielska-Białej i okolicznych miejscowości.

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Zaolziańska 17, 41-800 Zabrze

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com