Serwis iPhone Bytom

Serwis Mobilny Bytom

Mobilny serwis iPhone Bytom


Bytom jest obszarem działań mobilnego serwisu iPhone..


Każdego dnia dokonujemy tuta kolejnych napraw iPhone. Działamy na oryginalnych częściach, mamy konkurencyjne ceny i niezwykle wygodny dla klienta system sprawowania usług.


Jesteśmy wybierani przez różnorodne osoby - nie ma reguły. Naprawialiśmy telefony między innymi lekarzom, nauczycielom, pracownikom budowlanym i sprzedawcom...

Doceniamy to, że klienci obdarzają nas zaufaniem. Każdego dnia staramy się pracować lepiej niż wcześniej. Dbamy o naszą renomę i nie możemy sobie pozwolić na niezadowolenie klientów. Na terenie Bytomia i okolic dojeżdżamy do klienta i naprawiamy iPhone na miejscu!


Podaj nam dowolnie wybrany przez Ciebie adres. Dom, biuro, restauracja? Nie ma problemu - będziemy!

Pracownicy mobilnego serwisu iPhone to specjaliści, jakich mało na rynku. Dokonają naprawy w każdych warunkach i my udzielimy na to gwarancji!

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie na Woli.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.


Mobilny Serwis iPhone to rozwiązanie, którego brakowało na rynku. Teraz jesteśmy my - dla Was!

Pracujemy na terenie Bytomia i okolic - zadzwoń i zamów serwisanta z dojazdem!

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Zaolziańska 17, 41-800 Zabrze

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com