Serwis iPhone Gliwice

Serwis Mobilny Gliwice

Mobilny serwis iPhone GliwiceGliwice oraz okoliczne miejscowości są obsługiwane przez mobilny serwis iPhone


Na tym terenie dokonaliśmy już wielu napraw telefonów Apple. Co ciekawe - dojeżdżamy pod wskazany adres i naprawiamy iPhone na miejscu, od ręki!


Nasze usługi są na tyle uniwersalne, że trafiają do każdego! Nasz serwis zamawiają wszyscy - politycy, lekarze, sprzedawcy, nauczyciele czy rolnicy!

Do każdego zlecenia jedziemy z takim samym nastawieniem - chęcią pomocy w profesjonalny sposób! Właśnie za to doceniają nas klienci! Wystarczy zerknąć na pozytywne opinie, którymi zasypują nas w internecie!


Podaj adres, a przyjedziemy do Ciebie! Cały sprzęt mamy ze sobą, więc naprawa odbędzie się natychmiast!

Nie martw się! Naprawdę potrafimy naprawić Twojego iPhone w jakichkolwiek warunkach - nawet w samochodzie! Nie obawiaj się, gwarancję na taką naprawę też dostaniesz! Jesteśmy pewni siebie!

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie na Woli.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.


Naprawa telefonu z dojazdem do klienta to rozwiązanie, które zostało stworzone wprost pod Twoje potrzeby.

Możesz zamówić serwis do dowolnego miejsca w Gliwicach i okolicy.

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Zaolziańska 17, 41-800 Zabrze

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com