Serwis iPhone Jawornik

Mobilny serwis iPhone Jawornik

Mobilny serwis iPhone Jawornik


Jawornik to kolejna miejscowość z okolic Krakowa, gdzie usługi świadczy mobilny serwis iPhone.Niewątpliwie naszym atutem jest fakt, że działamy przez cały tydzień. Serwisanci pracują między 8 rano i 22 wieczorem, więc masz absolutnie cały dzień, aby umówić się na naprawę. Naprawimy Twój telefon w trybie ekspresowym, nawet w 15 minut.
Zamów naprawę, jeśli Twój iPhone ma jakieś uszkodzenia. Nie musisz się martwić, bo zostanie wykonana profesjonalnie. Zachowujemy atrakcyjną cenę nawet przy naprawie z wykorzystaniem oryginalnych części. Sprawdź!


Typowe usterki naprawiamy natychmiast, od ręki. W iPhone są to działania serwisowe, takie jak wymiana szkiełka, ekranu, wyświetlacza, przycisku Home, aparatu przedniego lub kamery tylnej, głośnika, portu ładowania, baterii.

Jeszcze nie tak dawno, nie istniało coś takiego jak naprawa telefonu z dojazdem do klienta. To rozwiązanie bardzo chwalone i doceniane przez klientów, ponieważ nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Większość przypadków zamyka się w nie więcej niż pół godziny, a sama naprawa trwa około kwadransa.

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Od teraz możesz zamówić profesjonalistę, który przyjedzie prosto pod wskazany adres i naprawi Twój telefon. Każdy z naszych serwisantów zna każdy model iPhone co do najmniejszej śrubki. Naprawą telefonów Apple zajmujemy się od lat, od rana do wieczora - naprawdę wiemy, co robimy. Udzielimy Ci na to gwarancji!

Jawornik i inne miejscowości z jego okolicy są objęte obszarem działania naszego mobilnego serwisu iPhone. Zadzwoń, umów się w dogodnym miejscu i czasie, a nasz serwisant na pewno się tam zjawi! Ty decydujesz, my się dostosowujemy!


  • Skawina
  • Myślenice
  • Jawornik
  • Wieliczka
  • Mogilany
  • Liszki
  • Rząska
  • Zielonki

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com