Serwis iPhone Katowice

Serwis Mobilny Katowice

Mobilny serwis iPhone Katowice


Na terenie Katowic działa mobilny serwis Iphone.


Od wielu lat dokonujemy tutaj ekspresowych napraw telefonów Apple. Dojeżdżamy do klienta pod wskazany adres i naprawiamy iPhone na miejscu.


Nasze usługi wybierają osoby wykonujące różne zawody. Pracowaliśmy dla lekarzy, prawników, urzędników i wielu, wielu innych.

Nasi klienci obdarzają nas zaufaniem ze względu na nasze podejście - profesjonalne i rzeczowe. Dbamy o dobre relacje z klientami. Najbardziej jesteśmy doceniani za wygodę świadczonej usługi. Naprawa w 15 minut i dojazd do klienta to unikatowa usługa..


Zjawimy się pod dowolnie wskazanym adresem. Dla nas nie ma to znaczenia. Wybór należy do Ciebie!

Nasi serwisanci potrafią dokonać profesjonalnej naprawy bez względu na warunki. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, więc nie musisz się niczego obawiać.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie na Woli.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.


Mobilny Serwis iPhone to rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Działamy na terenie Katowic oraz pobliskich miejscowości.

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Zaolziańska 17, 41-800 Zabrze

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com