Serwis iPhone Konopnica

Mobilny serwis iPhone Konopnica

Mobilny serwis iPhone Konopnica


Konopnica to miejscowość, gdzie możesz spokojnie zamówić mobilny serwis iPhone.W Konopnicy serwisujemy iPhone ekspresowo. Niemalże codziennie otrzymujemy nowe zlecenia na naprawę iPhone wraz z bezpośrednim dojazdem do klienta. U nas masz pewność, że naprawa będzie wykonana solidnie, na oryginalnych częściach.
Dla nas ważny jest każdy klient. Jeśli jesteś właścicielem uszkodzonego iPhone, skorzystaj z naszego serwisu! Naprawialiśmy telefony lekarzom, politykom, spawaczom itp.


Chcemy proponować usługę, której brakuje na rynku. Do uszkodzenia telefonu dochodzi z różnych przyczyn - z powodu wyrobienia portu ładowania, zarysowania szkiełka aparatu lub uszkodzenia głośnika, ale jednak najczęściej uszkodzony zostaje ekran telefonu.


Zajmujemy się naprawą telefonów w miejscu dogodnym dla klienta. Nasz serwis jest mobilny i bez trudu naprawimy wyświetlacz, baterię czy port ładowania nawet u Ciebie w domu, Twoim biurze lub McDonaldzie.

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Naprawiamy telefony Apple nawet w 15 minut, bo tylko w tym się specjalizujemy. Naprawę iPhone opanowaliśmy do perfekcji. Zajmujemy się tym przez 7 dni w tygodniu od 8 rano do 22 wieczorem.

Konopnica oraz inne pobliskie miejscowości to teren naszej pracy. Wystarczy jedno zgłoszenie, aby serwisant pojawił się w wyznaczonym miejscu o umówionej godzinie.


  • Kalinówka
  • Konopnica
  • Lubartów
  • Łęczna
  • Nałęczów
  • Niemce
  • Świdnik
  • Bełżyce

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Bolesława Śmiałego 6/19, 20-611 Lublin

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com