Serwis iPhone Liszki

Mobilny serwis iPhone Liszki

Mobilny serwis iPhone Liszki


Liszki to gmina w województwie małopolskim, powiecie krakowskim, która objęta jest działaniami mobilnego serwisu iPhone.Na terenie gminy Liszki dokonaliśmy już wielu ekspresowych napraw iPhone. To jeden z obszarów przy Krakowie, w którym klienci chętnie zamawiają nasze usługi. Zamów naprawę i pozbądź się defektów swojego urządzenia.Nasza usługa jest uniwersalna i stworzona tak, aby każdy posiadacz iPhone mógł z niej skorzystać. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na serwis, a profesjonalista wymieni wadliwe elementy Twojego telefonu.


Większość naszych akcji to typowe usterki, które potrafimy naprawić od ręki. Typowa naprawa trwa mniej więcej kwadrans, a jest to wymiana szkła, ekranu, przycisków, kamery przedniej lub tylnej, głośników, portu lightning czy zużytej baterii.

Naprawa z dojazdem do klienta to usługa, która dopiero zdobywa popularność. Nie przeszkadza nam to jednak w świadczeniu wielu usług naprawy iPhone każdego dnia. Cieszymy się renomą i wielu nowych klientów trafia do nas z polecenia zadowolonych poprzedników.

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Najzwyczajniej wybierz miejsce na terenie gminy Liszki i spotkaj się tam z naszym serwisantem. Dla nas nie ma to większego znaczenia, gdzie Ci pasuje, bo my poradzimy sobie wszędzie. Miejscem serwisu może być Twój dom, miejsce pracy lub nawet stacja paliw - Ty wybierasz, a my się dostosowujemy.

Wszystkie miejscowości gminy Liszki są w zasięgu pracy naszych serwisantów. Zamów mobilny serwis iPhone już dziś i ciesz się idealnie działającym telefonem. Zasługujesz na to!


  • Skawina
  • Myślenice
  • Jawornik
  • Wieliczka
  • Mogilany
  • Liszki
  • Rząska
  • Zielonki

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com