Serwis iPhone Mogilany

Mobilny serwis iPhone Mogilany

Mobilny serwis iPhone Mogilany


Mogilany to gmina w województwie małopolskim, a konkretniej w powiecie krakowskim. Taka lokalizacja sprawia, że w Mogilanach pracuje mobilny serwis iPhone.Mogilany to znaczący obszar naszych działań w okolicach Krakowa. Właśnie stąd otrzymujemy kolejne zlecenia i z chęcią podejmujemy się ich wykonania. Usługa naprawy iPhone z dojazdem do klienta jest bardzo wygodną opcją dla mieszkańców gminy Mogilany.
Z naszej pracy korzystają naprawdę różnorodni klienci. Naprawialiśmy iPhony chyba dla wszystkich! Wśród naszych klientów odnajdziesz lekarzy, prawników, polityków, ale również sprzedawców z galerii, studentów czy rolników! Jesteśmy dostępni dla każdego!


Znaczącą większość naszych wyjazdów stanowią serwisy typowych usterek, z którymi najczęściej borykają się właściciele iPhone. Szczególnie często wymieniamy wyświetlacze, szybki i baterie, ale również zdarzają się wymiany aparatów, głośników czy przycisku Home.


Nasza usługa nie jest tak popularna, jak tradycyjne, stacjonarne serwisy, ale nieustannie docieramy do nowych klientów. Cieszymy się dobrymi opiniami na temat obsługi klienta i jakości świadczonego serwisu. Z łatwością odnajdziesz opinie na nasz temat w internecie

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Chcesz wiedzieć, jak dokładnie to działa? To proste! Wybierz dowolne miejsce w Mogilanach - dom, biuro czy po prostu miejsce pracy. Może być nawet stacja paliw, naprawdę! Zadzwoń i umów się na konkretną godzinę. To wszystko - czekaj tam na serwisanta i daj mu chwilkę. Większość napraw wykonujemy poniżej kwadransa, na miejscu!

Miejscowości objęte granicami gminy Mogilany na pewno są w zasięgu naszej pracy, więc nie musisz się obawiać, jeśli mieszasz gdzieś obok! Zadzwoń i zapytaj, przyjedziemy!


  • Skawina
  • Myślenice
  • Jawornik
  • Wieliczka
  • Mogilany
  • Liszki
  • Rząska
  • Zielonki

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com