Serwis iPhone Nowa Huta

Mobilny serwis iPhone Kraków Nowa Huta

Mobilny serwis iPhone Kraków Nowa HutaNowa Huta jest jedną z dzielnic Krakowa, gdzie prężnie rozwija się mobilny serwis iPhone. Ekspresowa naprawa z dojazdem do klienta!Serwisowaniem iPhone w dzielnicy Nowa Huta zajmujemy się od wielu lat. Na tych terenach wykonaliśmy ogromną liczbę napraw i codziennie dostajemy nowe zlecenia. Mobilny serwis iPhone to naprawdę wygodne rozwiązanie dla mieszkańców Nowej Huty.Z naszej usługi może skorzystać każdy, kto ma uszkodzonego iPhone. Naszym zadaniem jest przywrócić go do życia! Usługa jest dopracowana tak, aby każdy mógł z niej skorzystać - lekarz, prawnik, robotnik, sprzedawca, nauczyciel...


Główną zaletą naszego serwisu jest połączenie w pełni profesjonalnej naprawy oraz usługi nakierowanej na wygodę klienta. Nasi serwisanci naprawiają iPhone w kilkanaście minut przy kliencie. Dojeżdżamy na miejsce naprawy, więc klient może nawet nie wychodzić z domu. Nie zabieramy również telefonów ze sobą, więc wszelkie dane i pliki są bezpieczne na telefonie.

Każda kolejna pozytywna opinia cieszy nas równie mocno, co pierwsze. Przykładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów i zapewniać mobilny serwis iPhone na absolutnie najwyższym poziomie. Przemawiają za nami lata doświadczenia oraz tysiące zadowolonych klientów.

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Nowa Huta to dzielnica, gdzie prężnie się rozwijamy i pracujemy każdego dnia. Nasz dzień roboczy trwa od 8 rano do 22 wieczorem, abyś w najbardziej dogodnym dla siebie momencie mógł zamówić naprawę swojego iPhone. Przyjedziemy gdziekolwiek zechcesz - do pracy, mieszkania, do szkoły, na uczelnię lub nawet do McDonalda!

Nowa Huta jest w całości objęta mobilnym serwisem iPhone. Oznacza to, że możesz zadzwonić po serwisanta i przyjedzie on pod dowolnie podany na tym terenie adres.


  • Dębniki
  • Nowa Huta
  • Prądnik Biały
  • Prądnik Czerwony

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com