Serwis iPhone Piotrków Trybunalski

Mobilny serwis iPhone Piotrków Trybunalski

Mobilny serwis iPhone Piotrków Trybunalski


Piotrków Trybunalski jest terenem pracy mobilnego serwisu iPhone.Każdego dnia wykonujemy kolejne ekspresowe naprawy iPhone. Serwisujemy na częściach oryginalnych lub wysokiej jakości zamiennikach. Konkurencyjne ceny i zorientowany na klienta system sprawowania usług to nasze główne atuty.Naszą firmę wybierają różnorodne osoby - nie ma co do tego reguły. Naprawialiśmy iPhone między innymi robotnikom, handlowcom, programistom czy marketingowcom...


Klienci obdarzają naszą firmę zaufaniem, a my jesteśmy za to niezwykle wdzięczni. Każdego dnia robimy wszystko, aby pracować lepiej niż dnia poprzedniego. Dbamy o naszą renomę i nigdy sobie nie pozwolimy na pogorszenie obsługi klientów. Naprawiamy iPhone na miejscu, nawet w 15 minut.


Umów naprawę na dowolnie wybrany przez Ciebie adres. Biuro, praca, dom? A może restauracja? Nie ma problemu!

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Mobilny serwis iPhone zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów. Nasi serwisanci dokonają naprawy bez względu na okoliczności. Jesteśmy tego pewni i udzielimy na to gwarancji! Ekspresowa naprawa iPhone z dojazdem to rozwiązanie, które wypełnia lukę na rynku. My pracujemy dla Was i dzięki Wam, naszym klientom.

Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego dojedziemy w każde miejsce! Dotrzemy także do okolicznych miejscowości.


  • Brzeziny
  • Koluszki
  • Łódź
  • Pabianice
  • Piotrków Trybunalski
  • Zduńska Wola
  • Zgierz

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Odyńca 66, 93-150 Łódź

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com