Serwis iPhone Prądnik Biały

Mobilny serwis iPhone Kraków Prądnik Biały

Mobilny serwis iPhone Kraków Prądnik Biały


Prądnik Biały to dzielnica Krakowa, na której możesz śmiało zadzwonić po mobilny serwis iPhone. Możemy naprawić Twój telefon nawet w mniej niż 15 minut!Naprawy iPhone w dzielnicy Prądnik Biały przeprowadzamy od kilku lat. To miejsce, w którym użytkownicy iPhone mają to udogodnienie w postaci niezwykle szybkiej reakcji mobilnego serwisu iPhone. Usuwaliśmy już usterki w mniej niż godzinę od ich wystąpienia!Telefon marki Apple może mieć teraz każdy, kto tylko zechce. Istotne jest, aby równie łatwo mógł naprawić zepsutego iPhone. Nasze standardy obsługi pozwalają nam świadczyć usługi absolutnie każdemu, kto ma uszkodzony telefon. Serwisowaliśmy telefony między innymi policjantów, strażaków, lekarzy, polityków, nauczycieli czy sprzedawców.


Według docierających do nas opinii klienci najbardziej cenią wygodę rozwiązania w formie mobilnego serwisu iPhone z dojazdem do klienta. Chwalony jest również aspekt ekspresowej naprawy wykonywanej na oczach właściciela telefonu. To gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości wykonanej pracy.

Każdego dnia spływają do nas kolejne wieści i opinie na temat naszego serwisu. Z łatwością można je odnaleźć w internecie. Każda motywuje nas do dalszej pracy i wprowadzania kolejnych udogodnień w naszych działaniach. Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych usług i podzielenia się opinią z innymi!

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Dzielnica Prądnik Biały to stały punkt na naszej mapie serwisowej. Od lat tutaj pracujemy i wykonujemy kolejne zlecenia. Działamy od wczesnego rana do późnego wieczora przez calutki tydzień, aby każdy miał okazję skorzystać z naszych usług dokładnie wtedy, kiedy mu to pasuje.

Mobilny serwis iPhone Prądnik Biały obsługuje każdy adres z tej dzielnicy. Dojedziemy wszędzie, sprzęt naprawimy na miejscu i w ekspresowym tempie. Sprawdź osobiście!


  • Dębniki
  • Nowa Huta
  • Prądnik Biały
  • Prądnik Czerwony

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com