Serwis iPhone Prądnik Czerwony

Mobilny serwis iPhone Kraków Prądnik Czerwony

Mobilny serwis iPhone Kraków Prądnik Czerwony


Dzielnica Prądnik Czerwony to jeden z obszarów na terenie Krakowa, gdzie swobodnie możesz zamówić mobilny serwis iPhone i serwisanta, który przyjdzie i w ekspresowo naprawi Twój telefon.W Krakowie działamy nie od dziś, a w dzielnicy Prądnik Czerwony dokonaliśmy naprawdę wielu serwisów iPhone. Nasza usługa jest o tyle ciekawa, że to nie Ty jedziesz z telefonem do serwisu, a to serwis przyjeżdża do Ciebie i naprawia Ci iPhone od ręki!Najczęstszą usterką w iPhone jest zbity ekran, ale również jeździmy do naprawy portów ładowania, głośników, kamer czy przycisków. Bez znaczenia gdzie pracujesz, kim jesteś i jaka jest usterka w Twoim telefonie. Wybierz nasz serwis, a będziesz obsłużony z najwyższą starannością!


Z opinii na temat naszego mobilnego serwisu iPhone Prądnik Czerwony wynika, że klienci zwłaszcza decydują się na naszą usługę ze względu na trzy aspekty. Pierwszym jest bez wątpienia wygoda takiego rozwiązania, na drugim miejscu klienci stawiają profesjonalną naprawę i udzielanie gwarancji, a ostatni z trzech punktów stanowi atrakcyjna cenowo oferta, która często jest niższa od cen w stacjonarnych serwisach.

Dzień w dzień naprawiamy kolejne telefony Apple. Naprawdę lubimy naszą pracę, bo uważamy, że taka forma usług jest bardzo potrzebna. Najlepszym dowodem na to są uśmiechy i wyrazy zachwytu, gdy po naprawie telefon działa właściwie jak nowy. Profesjonalna naprawa jest w stanie przywrócić iPhone do pełnej sprawności.

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Chcemy być dla Państwa dostępni jak najdłużej, aby każdy miał możliwość wyboru dogodnego terminu i godziny naprawy. Właśnie z tego powodu nasi serwisanci pracują przez 7 dni w tygodniu od 8 rano d 22 wieczorem.

Naprawa iPhone z dojazdem do klienta w dzielnicy Prądnik Czerwony Kraków to rozwiązanie Twojego problemu z iPhone. Zadzwoń, naprawimy Ci iPhone!


  • Dębniki
  • Nowa Huta
  • Prądnik Biały
  • Prądnik Czerwony

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com