Serwis iPhone Sosnowiec

Serwis Mobilny Sosnowiec

Mobilny serwis iPhone SosnowiecSosnowiec jest jednym z wielu miast na terenie, którego świadczymy usługę ekspresowej naprawy iPhone.


Oferujemy dojazd do klienta i naprawę telefonu nawet w 15 minut. Mamy niezwykle atrakcyjną ofertę, dobre stawki i świetnych serwisantów. Sprawdź nas koniecznie!


Mobilny serwis iPhone to rozwiązanie idealne dla każdego! Dokonywaliśmy ekspresowych napraw z dojazdem w naprawdę różnorodnych warunkach! Damy radę wszędzie!

Oferowana przez nas usługa to ukłon w stronę klienta. Doskonale wiemy, że dojazd do serwisu i zostawienie tam sprzętu do naprawy na kilka dni jest uciążliwe. Właśnie dlatego powstała usługa mobilnego serwisu! Klienci są bardzo zadowoleni, a świadczą o tym pozytywne opinie!


To usługa również dla Ciebie! Umów się na naprawę w dowolnym miejscu na terenie Sosnowca i okolic!

Nie martw się o fachowość naprawy. Pomimo tego, że dokonamy jej wszędzie, będzie wykonana w pełni profesjonalny sposób! Nasi serwisanci mają wiele lat doświadczenia, a Ty otrzymasz gwarancję!

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie na Woli.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.


Decydując się na tego typu działalność, chcieliśmy zaspokajać potrzeby i zapełnić lukę na rynku. Jesteśmy wdzięczni za tak dobry odbiór i spływające świetne opinie!

Działamy w całym Sosnowcu i pobliskich miejscowościach.

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Zaolziańska 17, 41-800 Zabrze

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com