Serwis iPhone Tychy

Serwis Mobilny Tychy

Mobilny serwis iPhone TychyTychy są miastem, którego mieszkańcy bardzo chętnie korzystają z ekspresowej naprawy iPhone.


Specjalizujemy się w ekspresowych naprawach telefonów marki Apple. Na obszarze Tychów i okolic niejednokrotnie realizowaliśmy zlecenia naprawy iPhone z dojazdem do klienta.


Z telefonów Apple korzystają naprawdę różnorodni ludzie i wszyscy mogą potrzebować naprawy swojego sprzętu. Serwisowaliśmy iPhone dla policjantów, nauczycieli, lekarzy i wielu, wielu innych!

ONasi klienci są aktywni w internecie i zostawiają tam liczne pozytywne opinie na nasz temat. Każda z nich powoduje uśmiech na naszej twarzy, bo stoi za nią historia, w której komuś pomogliśmy! W sposób szczególny dbamy o nasze relacje z klientami.


Realizujemy naprawę z dojazdem do klienta. Wyślij adres, a my się tam zjawimy i naprawimy iPhone!

Wieloletnie doświadczenie i praktyka naszych serwisantów sprawiają, że naprawy są bezpieczne i profesjonalne. Bez względu na miejsce wykonania usługi, otrzymasz gwarancję na sprzęt i naprawę!

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie na Woli.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.


Chcemy ułatwiać życie naszych klientów. Kilkudniowa rozłąka z telefonem jest niekomfortowa. My przyjedziemy do Ciebie i naprawimy iPhone w 15 minut!

Koniecznie musisz nas sprawdzić, jeśli Twój iPhone jest uszkodzony.

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Zaolziańska 17, 41-800 Zabrze

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com