Serwis iPhone Zabrze

Serwis Mobilny Zabrze

Mobilny serwis iPhone ZabrzeW Zabrzu mieści się siedziba mobilnego serwisu iPhone. Realizujemy naprawy telefonów Apple z dojazdem do klienta.


Siedziba mobilnego serwisu iPhone w Zabrzu prężnie się rozwija. Każdego dnia dokonujemy kolejnych ekspresowych napraw iPhone w miejscu wybranym przez klienta.


Jeśli Twój iPhone jest uszkodzony, to na pewno możesz skorzystać z naszej usługi! Zamów serwisanta, a my zjawimy się punktualnie we wskazanym miejscu. Średni czas naprawy to około 15 minut!

Każda wykonana naprawa sprawia, że chce nam się pracować bardziej! Cieszymy się, że oferowana przez nas usługa przypadła Wam do gustu. Doskonale widać to w opiniach, które nam wystawiacie! Uśmiech na twarzy pojawia się po każdej kolejnej pozytywnej ocenie!


Jeśli mieszkasz w Zabrzu lub okolicach, podaj nam swój adres, a my się tam zjawimy. Naprawy możemy dokonać też na stacji paliw, w restauracji lub Twojej pracy. To Ty wybierasz!

Rozumiemy, że to dla Ciebie nowość, ale niczego się nie obawiaj. Pracownicy mobilnego serwisu to doświadczeni serwisanci, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Otrzymasz również trzy miesiące gwarancji na usługę i wymienione elementy.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie na Woli.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.


Chcieliśmy stworzyć usługę, która rozwiąże jakiś problem i ułatwi życie klientom. Nieskromnie uważamy, że nam się to udało! To wygoda, na którą zasługujesz!

Ekspresowa naprawa z dojazdem do klienta - sprawdź nas w Zabrzu lub okolicach!

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Zaolziańska 17, 41-800 Zabrze

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com