Serwis iPhone Zielonki

Mobilny serwis iPhone Zielonki

Mobilny serwis iPhone Zielonki


Zielonki to gmina bezpośrednio przylegająca do Krakowa. Ta niewielka gmina ma ponad 20 tysięcy mieszkańców, wśród których są przedstawiciele całego społeczeństwa.Fakt, że gmina Zielonki leży tak blisko Krakowa sprawia, że mieszkają tam osoby, które codziennie dojeżdżają do pracy w stolicy województwa małopolskiego. Codzienna jazda zatłoczonymi autobusami czy tramwajami to warunki sprzyjające uszkodzeniu swojego telefonu. Nasza usługa sprawia, że już po fakcie stłuczenia ekranu, nie musisz oddawać telefonu do serwisu.Doskonale rozumiemy mieszkańców gminy Zielonki i właśnie między innymi dla takich osób powstała usługa ekspresowej naprawy iPhone z dojazdem do klienta. Konieczność oddania telefonu do naprawy jest przytłaczająca. Nie dość, że trzeba pożegnać się z kilkuset złotymi, to na dodatek stracić możliwość korzystania z telefonu nawet na kilka dni, a także spędzić masę czasu w korkach i podczas poszukiwania wolnego miejsca parkingowego.


Telefony Apple to sprzęt naprawdę wysokiej jakości, ale ma kilka typowych usterek. Należą do nich te elementy, które się zwyczajnie zużywają - bateria, złącze ładowania, aparaty, głośniki czy przycisk Home. Najczęściej jednak wymieniamy potłuczone wyświetlacze, o które naprawdę nietrudno.

W sieci jest całe mnóstwo opinii od naszych zadowolonych klientów. Dokonaliśmy już tysięcy napraw, więc ta grupa jest naprawdę liczna. Podczas planowania tego, jak będzie wyglądała ta usługa, chcieliśmy stworzyć rozwiązanie uniwersalne. Z perspektywy czasu i napływających opinii wiemy, że udało nam się stworzyć naprawę z dojazdem do każdego.

Niejeden posiadacz smartphone doskonale zna problem ze szwankującym mikrofonem, rysami na ekranie, czy brakiem możliwości naładowania baterii. Korzystanie z telefonu jest związane z występowaniem różnych usterek, które mają miejsce prędzej czy później po jego zakupie. Ryzyko ulega zwiększeniu, kiedy telefon użytkowany jest intensywnie.
Każdego dnia telefon jest przekładany i przenoszony niezliczoną ilość razy. Co powinniśmy zrobić, kiedy pewnego razu dojdzie do niefortunnego pęknięcia szybki lub zalania kawą, a okres obowiązywania gwarancji już się skończył lub gwarancja nie obejmuje takiego typu awarii? Będąc w takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest odwiedzić profesjonalny serwis, w którym fachowcy zajmą się odpowiednio telefonem marki Apple.

Śmiało możemy stwierdzić, iż najczęściej występującą usterką w telefonach są pęknięte wyświetlacze. Wyświetlacz jest w dużym stopniu podatny na uszkodzenia, gdyż stanowi sporą część telefonu. Niestety, nie we wszystkich przypadkach folie ochronne mogą w pełni zabezpieczyć ekran przed powstaniem rys. Sytuacja staje się o wiele gorsza, kiedy podczas upadku nie tylko pęka szybka, ale powstają jeszcze gorsze uszkodzenia. Jednak bez obaw, naprawa iPhone nie stanowi żadnego problemu dla osób pracujących w naszym serwisie.
Drugą, również częstą przyczyną występowanie uszkodzeń w telefonie, jest zalanie cieczami różnego typu. Telefon jest narażony na takie wypadki, ponieważ nierzadko użytkownicy zabierają go do łazienki czy wchodzą z nim do jeziora. W takich okolicznościach niestety łatwo jest uszkodzić nasz telefon.
Dla pracowników naszego profesjonalnego serwisu nie stanowi żadnego problemu zalanie wodą, sokiem czy kawą. Nawiąż kontakt z naszym serwisem i powierz w odpowiednie ręce swojego iPhone. Samodzielne podejmowanie napraw nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń.
Jeśli tylko Twój iPhone jest uszkodzony, nie wahaj się ani chwili dłużej. Po prostu chwyć za telefon i zadzwoń do nas! Umówimy się w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu na konkretną godzinę i momentalnie naprawimy Twojego iPhone. Zaufaj nam!

Możliwość zamówienia serwisu z dojazdem do klienta w Zielonkach to naprawdę trafiony pomysł. Dzięki temu osoby z uszkodzonym telefonem nie muszą jechać do zatłoczonego Krakowa i zostawiać telefonu na długi czas.


  • Skawina
  • Myślenice
  • Jawornik
  • Wieliczka
  • Mogilany
  • Liszki
  • Rząska
  • Zielonki

577 397 907 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00

ul. Stańczyka 22/94, 30-126 Kraków

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907

577 397 907


7 dni w tygodniu 8:00-22:00
577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flix-ed.com