Wymiana szybki iphone 6 Zabrze

Wymiana wyświetlacza iphone 6 Zabrze

Wymiana szybki z dojazdem do klienta

co naprawiamy

Oferujemy błyskawiczną wymianę wyświetlaczy oraz innych części w telefonach iPhone z dojazdem do klienta w następujących modelach:

Iphone 5
Iphone 5S
Iphone 5C
Iphone 6
Iphone 6 PLUS
Iphone 6s
Iphone 6s PLUS
Iphone 7
Iphone 8
Iphone 8 plus
iPhone X
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR

CO Oferujemy?

Twój iPhone 6 upadł na płytki lub inne twarde podłoże? Szybka rozbiła się tak, że używanie telefonu jest znacznie utrudnione? A może masz już dosyć widoku brzydkich rys, pęknięć i zadrapań, których powstanie miało miejsce już jakiś czas temu? Chcesz znowu cieszyć się sprawnym telefonem? Zadzwoń do nas. Bez zbytecznych formalności i komplikacji wymienimy wyświetlacz. Dokonamy naprawy w dowolnym miejscu, które wskażesz.

Nie znajdziesz w żadnej innej firmie w Zabrzu lepszej oferty i tańszych cen. Dbamy o wygodę i komfort naszych klientów. Przekonaj się o tym sam, wykonując do nas telefon jeszcze dziś.

Od chwili, kiedy Twój iPhone 6 będzie działać jak dawniej, dzielą Cię zaledwie 3 kroki.

1. Wykonaj do nas telefon, napisz wiadomość SMS lub e-mail. Omówimy wszystkie szczegóły, ustalimy datę, godzinę i miejsce w Zabrzu, gdzie będziemy mogli spotkać się i naprawić telefon.

2. Do restauracji, domu, na parking – przyjedziemy tam, gdzie będziesz chciał i w tym miejscu wymienimy wyświetlacz.

3. Czy wiesz, że kwadrans wystarczy, aby Twój iPhone 6 z powrotem działał sprawnie? To tak mało czasu, a jak wiele zmienia.

A koszty?

Nie płacimy za utrzymanie stacjonarnych punktów, gdyż działamy w sposób mobilny. Dzięki temu ograniczamy ponoszone opłaty i możemy oferować niskie stawki za usługi. Takie rozwiązanie podoba się przede wszystkim naszym Klientom. Sam porównaj stawki i przekonaj się, że konkurencja nie zaoferuje Ci lepszych warunków.

Zajmujemy się bardzo wąskim obszarem, dlatego osiągnęliśmy w nim wysokie wyspecjalizowanie. Wymienimy wyświetlacz dzięki temu szybko i w atrakcyjnej cenie.

Do kosztów doliczona jest cena dojazdu.

Czy mam gwarancję?

Nie musisz się obawiać, ponieważ nie używamy miernych zamienników i chińskich podróbek. Nabywamy podzespoły najwyższej jakości, ponieważ zakładamy, że obsługa na wysokim poziomie wpływa na dobrą renomę, która stanowi najlepszą reklamę dla klientów.

Zaręczamy Cię, że jesteśmy rzetelni, dlatego naprawy, które wykonujemy, są objęte okresem gwarancji, która wynosi 3 miesiące. Jeżeli zdarzy się, że pojawią się jakiekolwiek problemy z wyświetlaczem w tym czasie, śmiało możesz nam o tym powiedzieć i dokonać reklamacji. Nie będziemy stwarzać problemów z jej uznaniem, po prostu zweryfikujemy usterkę i w ramach gwarancji ją naprawimy.

TO WAŻNE

Pęknięta szybka nie tylko ogranicza funkcjonalność iPhone 6, ale ułatwia pyłom i brudowi wnikanie do wnętrza urządzenia. Różnorakie zanieczyszczenia mogą prowadzić do wystąpienia awarii, które mogą zakończyć się unieruchomieniem telefonu. A wiemy przecież, że wymiana uszkodzonego wyświetlacza kosztuje znacznie mniej i nie jest tak problematyczna, jak naprawa całego telefonu czy zakup całkowicie nowego sprzętu. Oszczędź swój czas i pieniądze, skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Pracujemy 7 dni w tygodniu
od godziny 8:00 do 22:00

577 397 907
7 dni w tygodniu 8:00-22:00

Zapraszamy na naszą nową stronę!

flixapple.com