Wymiana szybki iPhone 6

Wymiana szybki iphone 6 Warszawa

Wymiana szybki z dojazdem do klienta

CO NAPRAWIAMY

Iphone 5
Iphone 5S
Iphone 5C
Iphone 6
Iphone 6 PLUS
Iphone 6s
Iphone 6s PLUS
Iphone 7
Iphone 7 plus
Iphone 8
Iphone 8 plus
iPhone X
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR

CO OFERUJEMY?

Wyświetlacz w Twoim iPhonie uległ uszkodzeniu? Awaria uniemożliwia korzystanie z telefonu? A może zwyczajnie pęknięta szybka sprawia, że urządzenie wygląda brzydko? My znamy sposób, by Ci pomóc. Rozumiemy, że telefon to dziś coś więcej, niż tylko zwykłe narzędzie komunikacji. Wiemy też, że dzięki niemu załatwiasz codziennie wiele różnych spraw – prywatnych lub służbowych i że dlatego nie możesz oddać go do serwisu na kilka dni. Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach przygotowaliśmy więc usługę błyskawicznej wymiany wyświetlacza. Dojedziemy do Ciebie, a naprawy dokonamy w atrakcyjnej cenie.

W zaledwie 3 krokach naprawimy Twój telefonem, który odtąd będzie sprawował się bez zarzutu:

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Określimy szczegóły spotkania: odpowiednią godzinę i miejsce, w które mamy dojechać, by wymienić wyświetlacz.
Punktualnie zjawimy się we wskazanym przez Ciebie miejscu: w domu, szkole, biurze.
Naprawimy iPhone’a bardzo szybko. Zazwyczaj wystarcza nam zaledwie 15 minut i Twoje urządzenie jest ponownie sprawne.

A KOSZTY?

Nie prowadzimy stacjonarnych centrów obsługi, więc nie uiszczamy opłat związanych z wynajmem lokali, dzięki czemu możemy zaoferować Ci tańsze usługi. W koszt wymiany wyświetlacza wliczona jest cena za dojazd. Skupiamy się wyłącznie na wymianie wyświetlaczy w iPhone’ach. Wąska specjalizacja to niskie koszty obsługi i atrakcyjne ceny dla naszych klientów.

CZY MAM GWARANCJĘ?

Tak, każda usługa wymiany wyświetlacza w naszej firmie objęta jest gwarancją. Z nami masz pewność, że Twoje urządzenie jest w dobrych rękach, a usługę świadczy uczciwy, godny zaufania zespół. Stosujemy doskonałej jakości części, bo podróbki zwyczajnie się nie sprawdzają. Czasem jednak nawet wysokiej klasy sprzęt zawodzi, dlatego na usługi serwisowe dajemy 3 miesiące gwarancji. Jeśli coś będzie nie tak, po prostu przyjdź do nas – reklamacja nie jest problemem.

TO WAŻNE

Uszkodziłeś wyświetlacz w iPhonie? Nie odkładaj naprawy, bo możesz doprowadzić do poważnej awarii, której usunięcie pochłonie sporo czasu i pieniędzy. Nawet jeśli urządzenie działa poprawnie, a zastrzeżenia budzi jedynie nieestetyczny wygląd szybki, zagrożenie jest realne. Ekran w telefonie blokuje dostęp zanieczyszczeń do wnętrza urządzenia, takich jak pył, kurz, brud. Zapobiega przedostawaniu się cieczy. Uszkodzony wyświetlacz traci te właściwości, dlatego czym prędzej go napraw!

Zadzwoń!
Przyjedziemy i naprawimy
Twojego iPhone'a w 15 minut!
Infolinia czynna 7 dni w tygodniu