Wymiana szybki iPhone Warszawa

Mobilny serwis iPhone Warszawa. Wymiana – Naprawa Szybki – Ekranu – Wyświetlacza iPhone – Apple z dojazdem na terenie Warszawy w 15 minut. Naprawa telefonu iPhone 5, 5s, 6, 6 plus, 6s, 6s plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X, XS, 11, 11 Pro. 

Właśnie jesteś w drodze na bardzo ważne zebranie, na które już wiesz, że się spóźnisz. Postanawiasz więc sięgnąć do kieszeni po telefon, aby poinformować odpowiednie osoby, o tym, że nie dojedziesz na czas. Przypominasz sobie niestety jednak, że nie możesz tego zrobić, gdyż wczoraj oddałeś swojego iPhone do serwisu. Nerwy i stres będą Ci towarzyszyć przez resztę drogi. Być może osoba, z którą się umówiłeś poczeka, wiadomo jednak, że Ty będziesz musiał poczekać trochę czasu na powrót do normalnego funkcjonowania. Zanim na nowo będziesz cieszyć się sprawnym iPhone upłynie trochę czasu. Zaczynasz zadawać sobie więc pytanie: Czy nie było możliwości, aby załatwić to wszystko szybciej?

Nasz odpowiedź brzmi: Oczywiście że tak!
Wystarczyło zadzwonić do „WymieniamyWyswietlacze.pl”!

}

Naprawa w 15 minut

Naprawa w 15 minut!

W wymieniamywyświetlacze.pl nie skazujemy klientów na długie oczekiwanie na naprawę iPhone. Jesteśmy świadomi tego, że urządzenie mobilne aktualnie odgrywa bardzo dużą rolę w życiu każdej osoby – pozwala nawiązywać kontakt ze znajomymi i bliskimi czy wykonywać pracę. Nie przechowujemy Twojego iPhone na półce przez długi czas zanim ktoś się zajmie naprawą. Wymieniamy wyświetlacze w Warszawie w 15 minut przy Tobie. Nasza usługa obejmuje naprawę szybki (ekranu telefonu) iPhone 5, 5s, 6, 6 plus, 6s, 6s plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X, XS, 11, 11 Pro. 

Usługa z dojazdem

Usługa z dojazdem

Brzmi super, nieprawdaż? Ale to nie wszystko! Nie tylko naprawimy Twojego iPhone w kwadrans, ale w dodatku dojedziemy do Ciebie i wykonamy naprawę na miejscu w Warszawie. Zapomnij o staniu w korkach, szukaniu adresu czy też traceniu swojego cennego czasu. Nie kłopocz się, zostaw to nam. Dojedziemy do Ciebie bez względu gdzie będziesz – w domu, kawiarni, na imprezie czy w pracy. Twój iPhone zostanie naprawiony na Twoich oczach.

Bezpłatnie dojeżdżamy na obszarze niemal wszystkich większych miejscowości w Polsce – także w Warszawie.

Zobacz, gdzie jeszcze dojeżdżamy ⟶

~

Bezpieczeństwo i poufność danych

Bezpieczeństwo i poufność danych

Korzystając z usług naszej firmy w Warszawie nie będziesz musiał się bać, że poufne i cenne dane znajdujące się w pamięci Twojego telefonu dostaną się w niepowołane ręce. W naszej firmie specjaliści realizują usługę serwisową przy kliencie. To sprawia, że zawarte w pamięci telefonu zdjęcia, informacje, filmiki i inne dane będą całkowicie bezpieczne oraz niedostępne dla osób trzecich.

Oryginalne części

Oryginalne części

Zapewniamy, że naszą pracę wykonujemy poważnie. Chcemy kiedyś zostać największym serwisem iPhone na świecie. Dlatego więc nie możemy pozwolić sobie na montowanie w telefonach chińskich podróbek – tzw. części zamiennych. Naprawiane telefony zawierają wyłącznie oryginalne części – wymieniamywyswietlacze.pl Warszawa.

udzielamy gwarancji

Gwarancja

Udzielamy gwarancji trwającej 3-12 miesiące na zreperowany komponent w Twoim telefonie. W przypadku, gdyby coś stało się nie tak – zawsze pamiętaj, że dokładamy wszelkich starań, aby nasz serwis gwarancyjny był najlepszy. Nie tworzymy problemów podczas reklamacji, wystarczy zadzwonić do naszej firmy, a nasz specjalista zjawi się pod wskazanym adresem w Warszawie i bez dopłat zreperuje Twojego iPhone.

Oferta dojazdu gwarancyjnego obowiązuje we wszystkich miejscowościach objętych darmowym dojazdem. Resztę napraw obowiązuje standardowa oferta gwarancyjna. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Regulamin.

g

Audyt sprawności

Audyt sprawności GRATIS

Przed rozpoczęciem naprawy usterki w Twoim telefonie nasz doświadczony pracownik przeprowadzi audyt sprawności zepsutego urządzenia. Czasem bowiem może okazać się, że powodem problemów z iPhone jest nie tylko jedna uszkodzona część. Po wykonaniu audytu uzyskasz raport techniczny, dzięki któremu będziesz wiedział, jaki jest stan Twojego iPhone.

Serwis Apple. Wymiana szybki – wyświetlacza – ekranu z dojazdem w 15 minut. Naprawa telefonu iPhone 5, 5s, 6, 6 plus, 6s, 6s plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X. Zadzwoń do nas – przyjedziemy – naprawimy.